KONST / Litografier / Färglitografi 13016447
nr 1301 6447
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad. Motivet: 45x29 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:56:26